3. skupina - chodci s jistotou a dobyvatelé prostoru

15 - 19 měsíců na začátku semestru

členská sekce

Vítáme vás v členské sekci HRAJEME SI MONES - DOMA. Vyberte si svou lekci a užijte si ji.

Aktuality a informace

V pondělí 27. dubna přidáme 7. týden a první dva týdny odstraníme.

Cílem je, aby jste měli k dispozici 2 týdny.

Pokud potřebujete 1. nebo 2.týden ještě individuálně ponechat, napište nám na info@mones.cz

O videu

Pravidla, jak sledovat videa

• Video je rozdělené na 2 části jako na lekcích - nejprve děti ukazují podle konkrétního týdne na obrázky, potom jen sledují karty a opakují zvuky.
  • Buďte svému dítěti vzorem, ukazujte s ním (i když vám to zpočátku může připadat "divné").
  • Děti ukazovat nemusí, nenuťte je. Chovejte se s chutí k ukazování a oni se buď přidají, nebo ne. Pokud obrazovku sledují a vy na nich vidíte zájem, tak je vše v pořádku, i když neukazují.
  • Děti milují zvuky - teď se pro ně stanete tím hlavním aktérem vy místo lektorky. Jste doma, tak se nestyďte a užijte si svůj hlas.
  • Video je určené k použití na tabletu nebo na obrazovce notebooku či stolního PC (kvůli velikosti monitoru, na který se dítě bude dívat). POZOR NA DOTYKOVÉ OBRAZOVKY 🙂

Seznam lekcí