PřihláškY s popisy jednotlivých témat

Každý měsíc nabízím téma, které aktivně a společně projdeme.

AKTUÁLNÍ TERMÍNY

12.5. začínají večery o KOMUNIKACI
9.6. začínají večery o HRANICÍCH

kolik času a jak technicky zvládnout

Po každém cca hodinovém zoomování je jeho záznam umístěn pro možný následný poslech po dobu, kdy trvá téma. Připojit se není proto povinnost. Maminky mohou v čase rozhovoru i jen poslouchat. Otázky je možné poslat dopředu.

jak často

3 - 4 x v měsíci se setkáme na společném online rozhovoru prostřednictvím zoomu ve 20:30. Odkaz na setkání všem příhlášeným přijde prostřednictvím emailu.

úkoly v členské sekci

Úkoly pro každý týden, které vás zaměstnají především pozorováním sebe a své rodiny jsou připraveny částečně dopředu a část jich vychází i z potřeb skupiny.

sdílení

Prostřednictvím FB messengeru se všechny zúčastněné maminky propojí v podpůrné uzavřené skupině a "mluví" o svých zkušenostech a otázkách.
1 měsíc - EMOCE
14. dubna - 2. května 2021
Ovládají nás a jsou důležité. Neutápět a nebát se jich, přijmout je. Děti si je užívají a my už ne. Proč? Kde máme ten náš papiňák? A jak ovládnou plamen pod ním? Jak pracovat se zvýšenou citlivostí a emocemi?
Chci vstup pro téma EMOCE
1 měsíc - KOMUNIKACE
12. května - 2. června 2021
A bylo slovo... díky komunikaci, slovům jsme se vydali na cestu definování našich rozdílů. Vyjádřit se tak, aby nám rozuměli rodiče, partneři, děti, kamarádi, v práci je základní dovednost, kterou nás ve škole neučí. Postupně si osaháváme různé modely, které slyšíme okolo sebe, ale fungují nám? Jak např. působí VYSVĚTLOVÁNÍ. Lze se pomocí vysvětlování domluvit s nejmenším dítětem? Na setkáních se dotkneme i otázky pochvaly a trestu.
Chci vstup pro téma KOMUNIKACE
1 měsíc - HRANICE
9. - 27. června 2021
Dobře víme, že jsou a přitom je nevidíme a někdy je překračujeme my a někdy si necháme navandrovat na naše území leckoho. Jak TO ale je s jejich obhajobou a ke komu je máme přirozené a ke komu ne? Podíváme se na ně i s pomocí teorie typů.
Chci vstup pro téma HRANICE