PřihláškY s popisy jednotlivých témat

AKTUÁLNÍ TERMÍNY

7. června začínají večery o HRANICÍCH

24. - 27. června jedeme na POBYT do penzionu Kamený mlýn.

Jak s téma pracujeme

kolik času a jak technicky zvládnout

Po každém cca hodinovém zoomování je jeho záznam umístěn pro možný následný poslech po dobu, kdy trvá téma. Připojit se není proto povinnost. Maminky mohou v čase rozhovoru i jen poslouchat. Otázky je možné poslat dopředu.

jak často

3 - 4 x v měsíci se setkáme na společném online rozhovoru prostřednictvím zoomu ve 20:30. Odkaz na setkání všem příhlášeným přijde prostřednictvím emailu.

úkoly v členské sekci

Úkoly pro každý týden, které vás zaměstnají především pozorováním sebe a své rodiny jsou připraveny částečně dopředu a část jich vychází i z potřeb skupiny.

sdílení

Prostřednictvím FB messengeru se všechny zúčastněné maminky propojí v podpůrné uzavřené skupině a "mluví" o svých zkušenostech a otázkách.
POBYT - PROGRAM
2.000 Kč
24. - 27. června 2021
Montessori, teorie typů a rodiné konstalace v praxi. Víkendový pobyt pro malou skupinu rodičů s dětmi. TÉMA: Jaké "donucovací" nástroje používáte vy a jaké používali vaši rodiče? Slyšíte, jak opakujete i tónem to, co jste slyšeli, když jste byli dítětem?
cena ubytování a stravy není v ceně programu
ubytování a stravu si rezervujte sami
VÍCE O POBYTU
Odkaz na stránku s popisem a přihláškou.
1 měsíc - HRANICE
9. - 27. června 2021
Proč nám nemusí fungovat způsob nastavení "hranic" podle kamarádky, mámy... Dobře víme, že jsou a přitom je nevidíme a někdy je překračujeme my a někdy si necháme navandrovat na naše území leckoho. Jak TO je s jejich obhajobou a ke komu je máme přirozené a ke komu ne? Podíváme se na ně z montessori praxe, z pohledu konstelací a neposlední řadě i s pomocí teorie typů.
3x zoom ve středu od 20:30
audio záznam z rozhovorů
po celou dobu sdílení v uzavřené skupině
úkoly pro pozorování a zkoumání svých způsobů
Chci vstup pro téma HRANICE
Privátní vstupenka.

speciál

PODZIM 2021

medicínský kruh maminek

Kruh je mostem od jedné ženy, matky ke druhé.

Na chatu se během všech týdnů můžete ptát ostatních nejen na dané téma v týdnu, ale i na související probíhající situaci ve vašem životě.

Více informací o kruhu a přihláška