ceny A PŘIHLÁŠKY do kurzu

ukázková lekce
maminka s dětmi
Potřebujete zjistit, zda vám online lekce Hrajeme si Mones vyhovuje? Následující týden si domluvíme rozhovor a odpovíme, co bude třeba.
- návody na rozvoj dovedností celého těla
- podcasty návodů, které vás povedou při aplikaci
- návody na praktické činnosti s dítětem doma
- pidi videa jako ochutnávku + návod, jak použít jeho sledování
- videorozhovor s lektorkou
10 lekcí/ 10 týdnů
2.000 Kč
1.800 Kč
1 týden/lekce = 180 Kč
10x v týdnu dostanete online lekci pro práci s dítětem na doma. Budete mít po celou dobu možnost se ptát lektorky a v uzavřené skupině na WA. nebo na mesengeru FB.
- návody na rozvoj dovedností celého těla
- podcasty návodů, které vás povedou při aplikaci
- návody na praktické činnosti s dítětem doma
- pidi videa + návoddy, ja používat v konkrétní týden
- seznam pomůcek pro celý kurz

2 varianty pro nečleny klubu

1. VARIANTA 10 lekcí/ 10 týdnů +3 měsíce podpory
1.950 Kč
1 lekce 195 Kč za týden
Dostanete 1x v týdnu online lekci Hrajeme si Mones. Vstupní rozhovor s lektorkou.Vstup do uzavřené FBskupiny. 3x večerní videorozhovor s Monikou.
2. VARIANTA 10 lekcí/ 10 týdnů + Mami dovednosti
2.290 Kč
1 lekce = 229 Kč za týden
Dostanete 1x v týdnu online lekci Hrajeme si Mones. 3 měsíce vše, co je obsahem Klubu MonesMami. Podpora lektorek.

otázky a odpovědi

1. Varianta

2. Varianta

Dostanete 1x v týdnu online lekci Hrajeme si Mones. Během 3 měsíců máte možnost čerpat vše, co je obsahem Klubu MonesMami. Máte podporu lektorky na začátku svého kurzu i během něj.

Pro koho je kurz určen?

Pro ty, kteří mají zájem o hlubší a systematické vedení sebe a svého dítěte.

Jak vypadá jedna lekce?

1x v týdnu  budete mít ve své skupině v členské sekci připraveno: 4 - 5 videí v délce 2 - 4 minut,  podrobný popis aktivit pro jemnou i hrubou motoriku.

Je možné si lekci vyzkoušet?

Ano. V nabídce je možnost ukázkové lekce.

Jak mám v týdnu pracovat s lekcí.

Na lekcích ve studiu kombinujeme soustředěnou práci s pohybem. Doporučujeme to i pro domácí praxi. V průběhu týdne projděte všechna videa z lekce - podle koncentrace dítěte můžete začít jedním za den, ale můžete projít i 2- 3 videa za sebou. Několikrát v týdnu vyzkoušejte návody na práci s jemnou i hrubou motorikou dítěte. Zapojte se spolu s dítětem. Aktivity, které Vás zaujmou můžete provádět kdykoli i v následujících týdnech. Pokud se ke stejné aktivitě vrátíte s určitým časovým odstupem, můžete sledovat pokrok dítěte. Vše je pečlivě popsáno v lekci s možností se doptávat na FB skupině.

Jak to je s omluvou a náhradou?

Pokud potřebujete některý z týdnů lekci vynechat (nemoc, dovolená), řádně se dopředu omluvíte emailem, lekci Vám necháme aktivní i v následujícím týdnu.

Mám další otázky, můžeme si zavolat, napsat?

Jsme tu pro vás. Pokud se váš dotaz týká kurzu, tak nám napište na monika.nemcova@mones.cz. Dotaz můžete položit i ve FB skupině.