ČLENSTVÍ V KLUBU MonesMami

Členství v Klubu MonesMami vám umožní přístup do členské sekce, do on-line prostoru, ve kterém najdete postupně materiály k jednotlivým měsíčním téma.

4x v měsíci se setkáme na společném online rozhovoru prostřednictvím zoomu.

Záznam rozhovoru najdete na stránce s téma.

Jak Klub funguje?

• Každý měsíc je ve znamení jednoho téma mami-dovednost.
  • V členské sekci jsou materiály k danému téma s úkoly pro pozorování a zamyšlení.
  • V uzavřené skupině se domlouváme o úkolech, sdílíme své aha a pokládáte dotazy, na které odpovídám při společném online setkání.
  • 4x v měsíci se pravidelně online setkáváme nad otázkami pro dané téma. Záznam je k dispozici na stránce.

PŘIPRAVUJI

online Kurz hrajeme  si  mones

Máte zájem o hlubší a systematické vedení sebe a svého dítěte, tak je tu má nabídka online lekcí Hrajeme si Mones.

Při zakoupení ukázkové lekce na týden se domluvíme a nastavíme následující lekce pro vás před vstupem do kurzu.

Součástí lekce je společné zoomování jedenkrát v týdnu.

Jak Kurz funguje?

• Kurz obsahuje 10 lekcí ideálně nastavených pro vaše dítě.
  • V rámci členské sekce, budete mít podle vašeho výběru přístup na FB skupinu a 3x videorozhovor s Monikou nebo přístup na 3 měsíce k mami dovednostem a materiálům pro dané období.
  • Nabízíme možnost zjistit, jak lekce vypadá a jak se vám pracuje s obsahem. Dostanete ukázkovou lekci a s ní přístup na jeden týden k lekci podle věku vašeho dítěte.
  • Kurz probíhá on-line, každý týden 10x v řadě za sebou, dostanete jednu lekci pro sebe a vaše dítě.
  • Následující týden lekce předchozího týdne bude nahrazena lekcí následující.

VYZKOUŠEJTE SI: ukázku KURZU NA TÝDEN

Ve své skupině v členské sekci budete mít připraveno:

• 4 - 5 videí v délce 2 - 4 minut
  • podrobný popis aktivity pro práci s dítětem s nástrojem, hračkou
  • podrobný popis aktivity pro rozvoj pohybu celého těla
  • váš osobní manuál, jak s dítětem v obou případech pracovat, na co se soustředit, jak s ním mluvit, jak udržet jeho pozornost a naučit se spolupracovat.